Vědec, kterému vyšly všechny předpovědi: PROGNÓZA 2025 – USA ZEMŘOU A VZNIKNE NOVÝ SVĚT. Rusofobům připravte sanitky a lůžka. STANE SE TOTO…

… aneb rusofobům připravte sanitky a lůžka – nastoupí doba šíleného počtu infarktů.

Uvědomuji si, že jich, věštců, je teď kolem nás spousta. Proto  tak nějak málo věřím tomu všemu. Ale tenhle – udělal takovou předpověď na rok 2021, která vás teď nutí naslouchat jeho slovům. Grigorij Kvaša. Žádný jasnovidec. Ale všechny jeho předpovědi se naplňují s neuvěřitelnou přesností.

Co čeká Rusko a Spojené státy? Jaký bude výsledek vojenského konfliktu? A jaké globální události můžeme očekávat v blízké budoucnosti? To jsou otázky, na které odpověděl právě teď.

Nejprve však o něm pár slov. Grigorij Kvaša je absolventem chemické fakulty Moskevské státní univerzity. Poměrně dlouho pracoval v oblasti krystalografie, ale krátce před rozpadem SSSR se začal vážně zajímat o historii a opakování historických cyklů.

“Teoretickou historií jsem se začal zabývat v roce 1989. Naprosto náhodou. Najednou jsem narazil na to, že, jak se ukazuje, v historických událostech existuje určitý dlouhodobý řád. To znamená, že prostě existuje opakování. A pak třicet let nekonečného pátrání … Překopal, prokopal, prověřil jsem celou historii, zkontroloval všechna data,” říká Kvaša.

Už dlouho se tvrdí, že všechno na tomto světě se opakuje s určitou periodicitou, jinými slovy – cyklicky. Kvaša tedy tyto cykly nejen identifikoval, ale také je potvrdil spoustou historických faktů.

Takovým výzkumem se zabývá již třicet let. Během této doby podrobně popsal cyklickou povahu ruských dějin a také učinil předpovědi do budoucna. Něco podobného, ale již ve stručnější podobě – udělal pro přední světové mocnosti.

A nyní samotná prognóza, kterou vytvořil pro rok 2021;

“Čím se moje předpovědi liší od jiných? Tím, že se vyplní. Tato teorie nedává žádný prostor pro chybu. V roce 2013 vstoupilo Rusko do ideologického období. V roce 2017 vstoupily do ideologického období Spojené státy. Ale ani to nestačí k tomu, aby začal masakr. Ke vstupu do ideologického období je zapotřebí třetí strany.

Čína vstoupila do ideologického období v roce 2021. A je to! V letech 2021 až 2025 nás čekají čtyři bouřlivé roky. V roce 2022 nás čeká pravděpodobný konflikt a v roce 2025 války na Zemi a celá ta nervozita, ve které musíme žít, jednou provždy skončí.”

Neuvěřitelná slova, kterým chci věřit! Já osobně mám však jednu důležitou otázku. Pokud mluví o cykličnosti tohoto světa, jak mohou všechny tyto války jednou provždy skončit? V budoucnu se přece musí opakovat na novém kolbišti.

Existuje ještě jedna varianta, proč války končí, ale o té se mi nechce ani přemýšlet… Aha, no. Je to jen pochybnost. Badatel a vědec samozřejmě ví, proč to říká.

Tady je to, co říká znovu, právě teď:

“Podle mé předpovědi po roce 2025 vojenské konflikty jednou provždy zcela ustanou. To se ještě nikdy v historii lidstva nestalo. Dávat takovou předpověď je jako dát hlavu na špalek. Uvědomujete si, jak je to riskantní? Podstupuji velmi velké riziko, když tuto předpověď vyslovuji. Stejně jako jsem v roce 2021 riskoval s předpovědí konfliktu.“

Podle něho jsou země ve válce výhradně kvůli ideologickým rozdílům. Zkrátka dvě ideologie, které se významově liší, nemohou existovat současně v jednom prostoru.

“Nemožnost společné existence dvou ideologií v jednom prostoru, vede k válce. Jiná možnost neexistuje. My, bývalí komunisté, jsme nemohli žít v jednom prostoru s Němci. Byli jsme odsouzeni ke střetu,” vysvětluje Kvaša.

Vědec si je jistý, že Rusko nevede válku proti svým sousedům, nebo dokonce proti Západu. Je ve válce se Spojenými státy. Vzpomeňme si na druhou světovou válku, říká. Tehdy se Američané zmocnili většiny Evropy a pak se přesunuli na Sovětský svaz, ale rukama jiných. Tentokrát budou USA, stejně jako Německo, poraženy.

Dovedete si to představit? Zbývá nám už jen chvíli počkat. Koneckonců současní nejznámější indičtí věštci říkají stále totéž. Sidique Afgan (indický matematik, jehož intelekt UNESCO označuje za přínos pro lidstvo), Ajay Bhambi (indický “prorok”), Abigya Anand (tentýž chlapec, který předpověděl COVID a který je nyní mladým mužem). Jejich předpovědi se možná lišily o plus minus rok, ale po roce 2025 rozhodně předpověděli prosperitu Ruska a úpadek USA.

A nyní opět Grigorij Kvaša:

“V roce 2025 zmizí všechny překážky budování ruského světa a v roce 2029 začneme všichni korporativně budovat takzvaný ruský svět – to je velmi podmíněný název, je to určitý soubor pravidel. Nyní je čas vymyslet nové zákony a bude to Rusko, kdo je bude psát.”

Nevěříte tomu? Ale i nyní, na pozadí této současné západní hysterie, se první Mezinárodní rusofilská rada pod inspirativním heslem “S Ruskem v srdci” konala ne kde jinde než v Bulharsku – kde moc drží pevně Bidenovi a Sorosovi chráněnci.

První Mezinárodní rada rusofilů se konala v Bulharsku od 16. září 2023

Práce první Mezinárodní rusofilské rady začala v sobotu 16. září. Jeho účastníky byli zástupci deseti zemí, informuje web Mezinárodního hnutí rusofilů (IDR). Sešli se v bulharském letovisku Panitsite. Celý článek: https://vseruss.com/v-bolgarii-prohodit-pervyj-mezhdunarodnyj-rusofilskij-sobor

5000 účastníků z celého světa! Sešli se v bulharském městě Panitsite. Mezi nimi – z Rakouska, Albánie, Kypru, Rumunska, Slovenska, Turecka, Francie, České republiky, Švýcarska …

Odbočme od hlavního tématu, jen několik vět od předsedy MDR, Bulhara Nikolaje Malinova:
V osobní rovině žádný z nás nechce žít ve lži a ostudě, v níž obecně Evropa nyní žije. A je nám jasné, čím je Rusko pro Evropu, že Evropa bez Ruska je jen „nějaký“ kus území, který bude každým dnem chudší a chudší. Ale čistě duchovně se cítíme spolu s Ruskem, cítíme se duchovními vítězi v tomto boji. Současná geopolitická válka proti Rusku je válkou proti tradičním hodnotám, multipolaritě a myšlence silného státu. A mezinárodní hnutí rusofilů je jakousi odpovědí Západu na zákaz ruských sportovců a všeho ruského. Jsme přesvědčeni, že s Ruskem je třeba žít společně a vzájemně se kulturně obohacovat. Proto pořádáme mnoho festivalů, soutěží, neustále vydáváme knihy, pořádáme kulaté stoly, konference… Všechno, co nám dovoluje zákon.”

No, a co čeká Ameriku, vracíme se k Grigoriji Kvašovi:

“Spojené státy americké ztratí svůj smysl života. Hned po roce 2025 upadnou do depresivního stavu, protože se celá ta léta nafukovaly jako světoví lídři jen na základě ruské energie. Rusko bylo po mnoho let emitentem energie.

Zatím idea u nich stále žije. Ale v roce 2025 zemře – a uvidíte, jak se tam všechno začne hroutit …”

AUTOR: Bočkarev Alexandr

Zpracoval: Peter008/Pokec24

~~~

Zdroj: https://cz24.news/vedec-kteremu-vysly-vsechny-predpovedi-prognoza-2025-usa-zemrou-a-vznikne-novy-svet-rusofobum-pripravte-sanitky-a-luzka-stane-se-toto

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.