Senátorka Hamplová K hlasování Evropského parlamentu a chystanému otroctví ve fašistické 4. říši

EU: K hlasování Evropského parlamentu v tomto týdnu lze konstatovat zcela kategorický závěr:

1. Jedná se o útok na suverenitu jednotlivých členských států v jasné snaze vytvořit z Evropy federaci, a zásadně a trvale omezit suverenitu členských zemí, tedy i České republiky.

2. Je zde snaha vše urychlit, aby k tomu došlo před červnovými evropskými volbami, ve kterých se očekávají jiné než obvyklé výsledky. Jde o snahu o rychlé posílení vlivu velkých zemí, zejména Německa a Francie, na úkor ostatních.

3. Hlasování pro tento proces směřující k oslabení, a v některých oblastech dokonce k odebrání, autonomie členských zemí, lze podle mého názoru považovat za jednání na hraně vlastizrady.

Návrh EP ale bude naštěstí schvalovat ještě Evropská rada. Zárukou, že nebude schválen, je právo veta, kterého nepochybně využijí premiéři Orbán a Fico (díky Bohu za ně!), a tento proces federalizace EU tím zastaví. Protože naše vláda to neudělá, podpoří je v tom a zájmy České republiky bude hájit, předpokládám jednotně, česká opoziční scéna.

ZDROJ: FB J.Z. Hamplová

~~~

Zdroj: https://cz24.news/senatorka-hamplova-k-hlasovani-evropskeho-parlamentu-a-chystanemu-otroctvi-ve-fasisticke-4-risi

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.