Byl Navalnyj agent CIA? Po jeho smrti se objevilo video, které připomíná před lety chystaný převrat (video)

RUSKO / SVĚT: Po smrti Navalného (47) ve vězení se mimo spekulací o tom, jak k ní došlo, objevily také připomínky z jeho minulosti. Asi jen málokdo pochybuje o jeho napojení na CIA či jiné zahraniční zpravodajské služby.

I když toto napojení nebylo nikdy oficiálně potvrzeno, je velmi nepravděpodobné, že by neměl podobné kontakty při jeho dlouhodobé snaze o změnu režimu v Rusku, které chtěl vrátit na stejnou cestu, jakou se před lety vydal Jelcin.

Nyní se objevila připomínka na nedávnou minulost, kdy se člověk blízký Navalnému sešel s britským špionem. U videa je sice uvedeno, že se jedná o Navalného, nicméně zdroj videa potvrzuje, že jde o jeho velmi blízkého spolupracovníka.

Na Twitteru se objevilo nepohodlné video, na kterém Navalnyj plánuje revoluci s pomocí britských špionů prostřednictvím svého hlavního poradce.

U videa je uvedeno:

Je hrozné, když politický oponent zemře ve vězení.
Ale také není nikdy dobré být zachycen na kameru, jak se pokouší o převrat ve vaší zemi se zahraniční zpravodajskou službou.
Navalnyj v tomto videu žádá důstojníka MI6 Jamese Williama Thomase Forda o 10-20 milionů dolarů ročně, aby mohl v Rusku zahájit barevnou revoluci.
To je důvod, proč byl zatčen. A má to závažné důsledky, zejména ve světle toho, že CIA a MI6 sabotují Trumpovu administrativu.
Rusko a USA jsou si podobnější, než si myslíte. Smutně.

 

Ačkoli Papadopoulos tvrdí, že muž na videu je Navalnyj, RT uvádí, že záběry pořízené na počátku roku 2012 patří blízkému spolupracovníkovi Navalného, Vladimiru Ašurkovovi.

Nahrávka, o které jako první informovala televize RT v pondělí, byla údajně natočena Federální bezpečnostní službou (FSB) někdy v roce 2012 a údajně ukazuje setkání mezi Vladimirem Ašurkovem a zaměstnancem britského velvyslanectví v Moskvě. Ašurkov je výkonným ředitelem FBK, protikorupční organizace Alexeje Navalného.

Pokud by se jakýkoli oponent režimu ve kterékoli zemi sešel se špionem z nepřátelské země, aby si zajistil finance na barevnou revoluci, zřejmě by mu to jen tak neprošlo.

Zkuste si to srovnat s tím, co udělal již dlouhé roky vězněný Assange, který pouze jako správný novinář napsal pravdu a příští týden bude možná vydán do USA, což by pro něj v jeho zdravotním stavu byl rozsudek smrti…

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

~~~

Zdroj: https://cz24.news/byl-navalnyj-agent-cia-po-jeho-smrti-se-objevilo-video-ktere-pripomina-pred-lety-chystany-prevrat-video

 

Kolik dávek Pfizeru dostal Navalnyj jako prominent v Německu? Další syndrom náhlého úmrtí?

SVĚT: Náhlá úmrtí, která se podobají jako vejce vejci. Dlouho se firmy zaklínaly důkazy, které se však nesměly vyšetřovat, a ve smlouvách byly černé.

I u nás se už začalo v prosinci 2020 očkovat nevyzkoušenou vakcínou Pfizer, Astra Zeneca, která se pak vyřadila a testy se prováděly přímo na lidech.

Na konci roku 2022

Podle nové thajské studie, o níž informoval server LifeSiteNews, téměř 30 % dětí, které dostaly vakcínu COVID-19 na bázi mRNA společnosti Pfizer, trpělo srdečními následky. Studie, která byla publikována jako preprint, zkoumala 301 thajských studentů ve věku 13 až 18 let, kteří obdrželi první dávku vakcíny bez nežádoucích účinků, aby zjistila, jak reagovali na druhou dávku. Výsledky jsou obzvláště závažné: u 29,24 % pacientů byly zjištěny kardiovaskulární účinky, od tachykardie, palpitací, perikarditidy až po myoperikarditidu, dokládá preprint, který proto doporučuje, aby byli adolescenti, kteří dostávají mRNA vakcíny, sledováni z hlediska nežádoucích účinků.

Je rok 2024 a podezření ze zesílení náhlého úmrtí po vakcíně mRNA se množí. Z lajckého pohledu prostě člověk náhle zkolabuje a většinou už se nezachrání.

Zda to doběhlo i Navalného, který byl jako prominent v tu dobu v Německu těžko říct. I kdyby to studie a pitva potvrdila, západ to stejně zpochybní.

Dnes není doba na pravdu, pouze osočování a lež. Dokonce už mnozí politici na západě udělali pitvu a určili diagnosu. Někteří jako Džamila dělali pitvu ještě za živa a z televize. Pravdou je, že jediný lékař, který určil diagnosu tenkrát Navalného, byla Merkelová. Novičok. Pak se třásla jako sulc.

A ve vzduchu sílí otázka: Qui bono? Komu jeho smrt slouží? Vážně by byl nebezpečný Putinovi? K smíchu…

~~~

Zdroj: https://cz24.news/kolik-davek-pfizeru-dostal-navalnyj-jako-prominent-v-nemecku-dalsi-syndrom-nahleho-umrti

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.