Velké čištění Ruska po Putinově volebním vítězství. Zkorumpovaní úředníci jdou do vězení přímo ze soudní síně. Protiruská pátá kolona a klanová „šedá“ schémata dostávají na frak!

RUSKO: Od vyhlášení výsledků voleb v Rusku neuplynulo vůbec nic a vězeňské cely se začaly dynamicky doplňovat úředníky různých barev. A nutno říct, že jim nepomohly žádné hvězdičky na náramenicích ani spoje.

Toto je jen za poslední týden:

26. března je zatčena skupina zkorumpovaných úředníků na ministerstvu hospodářského rozvoje. Kradli zemní plyn a prováděli nájezdní převzetí podniků. FSB zároveň provedla prohlídky ředitele odboru hospodářského rozvoje severního Kavkazu Khranovského. Zabaveny byly 4 miliony v cizí měně a několik luxusních vozů.

Screenshot videa FSB z 26. března

Screenshot videa FSB z 26. března

Téhož dne byl zatčen bývalý předseda vlády Karachay-Cherkessia, akademik Ruské akademie věd, Vladimir Kaishev.

Před několika dny bezpečnostní síly zadržely ministra energetiky a bydlení a veřejných služeb Arkhipova v Novosibirské oblasti a úřadujícího starostu města Tulun Abramova v Irkutské oblasti. A ve stejnou dobu vzali starostu Elizovo Gagloshvili na území Kamčatky. Dále byl zástupce vedoucího federální celní služby Yagodkina zatčen za podvod se spotřební daní.

Dále FSB kryla šéfa Severovýchodního ředitelství Federální agentury pro leteckou dopravu za krádež peněz od svých podřízených (byl ošemetný s odměnami ministerstva ze mzdového fondu).

No, jako dezert, hned ze soudní síně, ředitel kapitálových investic Rosatomu Sacharov šel do vězení.

Sacharov za mřížemi

Sacharov za mřížemi

To znamená, že za 10 dní, včetně těch ze Stavropolu, bylo zatčeno přes 15 úředníků různých úrovní. Od regionálních ministrů až po vrcholové manažery státních korporací. Ačkoli Dmitrij Sergejevič Peskov řekl, že zadržování je běžná práce, která má stále velký rozsah, není to ani zdaleka „běžná práce“. Zkorumpovaní úředníci jsou vybíráni v dávkách a jsou vytahováni z dlouho zavedených klanových, blízkostátních skupin organizovaného zločinu, včetně těch nedotknutelných.

Jsou jen dva závěry: za prvé, kdo za války okrádá stát a lidi, bude dlouho sedět a sedět.

Za druhé, klanová „šedá“ schémata se začala rozbíjet a velmi energicky. Navíc jsou staré a stabilní. A to znamená, že naše země se příště chopí byznysu diaspor, kteří nejenže pracují na „černo“, ale také žijí pod krytem svých krajanů zastávajících vysoké funkce. Schémata klanové diaspory se s třeskem zhroutí, s mnoha přerozdělováním ve prospěch státu a deprivatizací majetku. Práce před námi je obtížná, ale bude hotová rychle, takže nemáte čas přijít k rozumu.

Zatímco se materiál připravoval, přišla zpráva, že v Rostově na Donu byl zatčen zástupce vedoucího stavby severokavkazské železnice Konstantin Kryat. Již umístěn ve vyšetřovací vazbě.

Zdroj: www.lipovylist.cz

~~~

Zdroj: https://cz24.news/velke-cisteni-ruska-po-putinove-volebnim-vitezstvi-zkorumpovani-urednici-jdou-do-vezeni-primo-ze-soudni-sine-protiruska-pata-kolona-a-klanova-seda-schemata-dostavaji-na-frak

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.