NEJPROPRACOVANĚJŠÍ JED, JAKÝ KDY BYL VYTVOŘEN PROTI LIDSTVU. ŠÍŘÍCÍ SE SPIKE PROTEIN ZABIJE MILIARDY LIDÍ (VIDEO)

SVĚT: Další lékař se pozastavuje nad přípravky, kterým se zcela nesprávně říká „vakcíny.“ A v rozhovoru upozorňuje na to, co může potkat až miliardy lidí.

Zde jen podotýkám, že vzhledem k rozdílným šaržím (některé až na úrovni placeba, jak potvrdila dánská studie), to možná nepůjde až do miliard, ale počet turbo rakovin i náhlých úmrtí spojených se srdeční zástavou – zejména u aktivních sportovců – roste.

„Věděl jsem, že je vakcína toxická v den, kdy vyšla nařízení… Věděl jsem, že je to program zabíjet… Jsem přesvědčen, že spike protein je ten nejpropracovaněji navržený jed, jaký kdy byl vyroben. A je předurčen, aby zabil miliardy…“

Přírodovědec a praktický lékař Dr. Shankara Chetty říká Shannon Joy, proč věří, že injekce proti COVIDu jsou součástí agendy, která má zabít miliardy lidí. „Přidání spike proteinu do vakcíny mě přimělo si uvědomit, že vakcína bude toxická, takže všechny peníze světa to neospravedlňují,“ říká Chetty hostitelce Shannon Joy.

Poznamenává: „Vím, že vakcína je jedovatá a tento jed v mé ruce nikomu neublíží… Ale v den, kdy vás donutím si to vzít, když vím, že je to jed, tak je to trestný čin.“ Chetty, který zná toxicitu spike proteinu, říká, že „seděl a čekal, kdo bude nucen si aplikovat vakcínu, a v den, kdy vyšly nařízení, věděl, že to byl plán zabíjet“.

„Pokud nerozumíte agendě, zdá se to všechno nesmyslné,“ říká Chetty, „ale pokud rozumíte tomu, čeho se snaží dosáhnout, pak to všechno dává dokonalý smysl.“ „Jsem přesvědčen, že spike protein je nejsofistikovanější a nejpropracovanější jed, jaký kdy člověk vytvořil,“ pokračuje Chetty.

„A je předurčen, aby zabil miliardy, aniž by si někdo uvědomil, že byl otráven kvůli časovému rámci, ve kterém to zabije.“ Doktor dodává: „Vzhledem k různým patologiím a způsobům, jakými zabíjí, to zhorší vaše již existující stavy, takže když zemřete, lidé řeknou: ‚Tu nemoc jsi už měl‘.“

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda
ZDROJ: X-Twitter

~~~

Zdroj: https://cz24.news/nejpropracovanejsi-jed-jaky-kdy-byl-vytvoren-proti-lidstvu-sirici-se-spike-protein-zabije-miliardy-lidi-video

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.