ZRADA V KYJEVĚ – GENERÁL ZUŘÍ! Ruské rakety včera zničily tajná strategická zařízení Ukrajiny podle koordinát, které kyjevští politici prozradili Putinově tajné službě!

RUSKO/UKRAJINA: Včera provedla vojska moskevského Gosudara dosud nejmasivnější a nejúspěšnější raketový úder na Ukrajinu. Zatímco česká mainstreamová média ukazují pouze vedlejší škody úderu, vypálené obytné budovy a mrtvé civilisty, a obviňují Putina z dalších barbarských zločinů, v ukrajinské televizi Телеканал Прямий, (3.6 milionu odběratelů), vystoupil jeden z nejudatnějších ukrajinských generálů Serhii Krivonos, který je znám tím, že už v roce 2014 vypracoval s generály NATO plány na přípravu války s Ruskem, a na výstavbu diverzních sil ukrajinské armády.

Šokovaným Ukrajincům oznámil, že zrádní kyjevští politici prozradili Rusům nová tajná umístění hlavních strategických výrobních závodů Ukrajiny, kde se měly začít vyrábět zbraně pro příští ofenzívu, a Putinovy rakety včera tyto cíle kompletně zničily! (Video, čas 03.00+) Generál Krivonos také kritizoval kyjevské politiky včetně Zelenského, že zbytečně vystřelují nedostatkové západní rakety na sestřelování dronů Shahed, a tyto rakety potom nezbývají na ochranu skutečně strategických objektů, které jsou k vedení války proti Gosudarovi naprosto nezbytné!

Generál Krivonos, tak pochopil stejně jako vysocí generálové NATO Burkhard a Barrons, že sestřelovat drony Shahed západními raketami znamená ekonomickou likvidaci západních armád, protože dron stojí 20 000 USD a raketa 1 000 000 USD, a že čím déle bude Kyjev válku vést, tím více území a ústupků si Putin vybojuje.

Generál Krivonos také včera šokovaným Ukrajincům přiznal, že jen jediná Putinova továrna na rakety s plochou dráhou letu u Moskvy, vyrobila letos už podle zpráv kyjevské rozvědky 1321 střel, (video +04.30), a plukovník Jurij Ignat, mluvčí ukrajinského letectva k tomu dodal, že ani jednu ze 300 raket Kh-22, které Putin letos na Ukrajinu vypálil, se nepodařilo žádným způsobem sestřelit, a nebo aspoň poškodit! A že Putin místo raket Kh-22 už začal vyrábět lepší Kh-32. Naopak ruská média se včera chlubila s odkazem na ukrajinské (pro-ruské) politiky, že včera rakety Kh-22 zaútočily na kyjevské letiště Borispol, a zničily na něm umístěné systémy Patriot.

Poradkyně generála Zalužného Alla Martynyuk včera oznámila,
že všichni mobilizovaní Ukrajinci stejně zemřou!

V Kyjevě včera po útoku ruských raket vypukla panika i na nejvyšších místech. “Soukromá” poradkyně generála Zalužného Alla Martynyuk veřejně vyhlásila, že příbuzní mobilizovaných Ukrajinců nemají propadat hysterii, protože stejně všichni Ukrajinci umřou! Zalužnyj ji okamžitě vyrazil!

Mapa včerejších ruských raketových úderů

Zatímco podle českých médií bylo na Ukrajině zničeno několik obytných domů a zabito pár civilistů, podle ruských hlášení byly zničeny: (Nutno poznamenat, že autory těchto hlášení, z kanálu Rybar, předevčírem Šojgu vyznamenal za dobrou vojensko-politickou práci!)

Marek Ženíšek, čelný politik TOP-09, člen výboru Parlamentu ČR pro obranu, včera oznámil, že ruští teroristé vraždí, ničí porodnice a útočí záměrně na nákupní centra, a že jedinou odpovědí Západu (na ruské raketové útoky) musí být dodání všeho, co Ukrajina potřebuje. Bez otálení. K nepolevení v podpoře Ukrajiny, vyzývali včera Čechy i generál PePa, a pirátský elév Lipavský. Ani jeden ovšem nespecifikoval, co všechno musí Ukrajina “bez otálení” dostat, aby Putina odrazila a porazila. Proč to tito odborníci Čechům odmítají sdělit je jasné, cena by byla astronomická:

Cenová a materiálová kalkulace množství zbraní, techniky, a vojáků, kterou Ukrajina potřebuje k porážce, či odražení Putina:

  • 500 letadel F-16 i s piloty a technickým personálem  = 100 miliard USD
  • 50 radarových systému PVO s polovinou personálu = 20 miliard USD
  • 3000 raket ATACMS s opalovacími vozidly a třetinou personálu = 10 miliard USD,(za 30 let bylo vyrobeno jen 3700 raket!)
  • 2000 moderních tanků, aspoň Leopard 2A8 s polovinou personálu = 58 miliard USD, ( ČR má zastaralé 2A4!)
  • 4000 moderních obrněných vozidel, aspoň CV90 s 35mm kanonem = 20 miliard USD
  • 3 miliony granátů 155mm = 10 miliard
  • Dál nemá cenu počítat – suma zatím vyšla na 218 miliard USD, a to v ní nejsou 4000 obrněných vozidel, 50 000 vojenských nákladních vozidel, radiostanice, protitankové rakety, drony, ruční zbraně včetně raket Javelin, uniformy pro 1 milion mužů, atd…..cena za porážku Ruska se lehce vyšplhá na 500 miliard USD a ještě se musíte modlit, aby přesun téhle výzbroje na Ukrajinu nevyvolal jadernou válku.

Politikové jako Lipavský, PePa a nebo Ženíšek by občanům ČR měli také přiznat cenu, kterou je třeba za porážku Putina, tedy za osvobození Ukrajiny, zaplatit, a hlavně vysvětlit, kde tu sumu chtějí vzít! Celá EU má potíže sehnat 50 miliard EUR pro Ukrajinu a žádný politik v USA nebude před volbami chtít v médiích slyšet, že cena podpory Ukrajiny přesáhne 60 miliard USD, protože by ho nezvolili. Kdákat jako potrefená husa umí každý současný vládní politik, leč to k porážce Putina i k prosperitě Česka určitě nestačí. Proto se staňte politiky, a nahraďte současné politiky. Jiné cesty není.

Pozor změn účtu pro dary a podporu. Děkuji za pochopení.

AUTOR: Michael Svatoš

~~~

Zdroj: https://cz24.news/zrada-v-kyjeve-general-zuri-ruske-rakety-vcera-znicily-tajna-strategicka-zarizeni-ukrajiny-podle-koordinat-ktere-kyjevsti-politici-prozradili-putinove-tajne-sluzbe

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.