Co jsou to starověké Védy, Slovanství a Slavjanství, navazující na expedici Sibiř a sibiřské megality (18.4.2024, Vizovice)

Jeden z posledních seminářů s Radomírem Wolfem

před jeho tříměsíčním odjezdem na Expedici Sibiř 2024

 

CO JSOU TO STAROVĚKÉ VÉDY, SLOVANSTVÍ
A SLAVJANSTVÍ, NAVAZUJÍCÍ
NA EXPEDICI SIBIŘ A SIBIŘSKÉ MEGALITY

(SEMINÁŘ)

s Ing. Mojmírem Mišunem

a Radomírem WolfemVšechny vás srdečně zveme na seminář o našich skutečných dějinách SLOVANŮ – SLAVJANSTVÍ, STAROVĚKÝCH VÉD navazující na sibiřské megality, které jsme na Sibiři zdokumentovali.

Společně projdeme prezentaci o předchozích resetech, o falšované HIS-TORII, o společenských hodnotách Velké Tartárie až po hlubokou minulost naši dávné Oriany.

Také pohovoříme o sibiřském šamanství a aktuální situaci současného Ruska.čtvrtek 18. 4. 2024 / Kavárna Kulturního centra, 9:30 až 18:00 hod.

Kulturní centrum Vizovice, Masarykovo nám. 1008, Vizovice
(boční vchod do kavárny)Příspěvek: 1.500,- Kč. Samostatně si lze zakoupit občerstvení a vegeta-riánskou kyselici na oběd.

Informace a přihlášení na: +420 608 420 584 a info@slovanskakosile.cz
Na základě vašeho zájmu budeme posílat údaje pro uhrazení zálohy 1.000 Kč.
V okamžiku přijetí zálohy potvrdíme vaši závaznou účast.Ubytování v blízkosti semináře je možné zajistit si individuálně na těchto místech: www.retrovizovice.cz, www.senkvizovice.cz, www.revika.cz a www.utonka.czVíce informací naleznete na

www.Slovanskakosile.cz a www.Lepevedetnezliverit.cz

 

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, přednášky, semináře se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.