Univerzální čip (produktový list)

univerzalni cip - detail upraveny

Cena: 540 Kč + poštovné
(Obchodní zastoupení pro Čechy a Moravu: Milan Ursík z Třince)

Kde lze Univerzální čip použít:

 • na mobilním telefonu;
 • na notebooku;
 • na Wifi routeru;
 • v elektrické rozvodné skříni;
 • v autě;
 • na brzlíku;
 • profesionálové na hudebních nástrojích;
 • na domovním uzemnění.

Účinky:

 • udržuje polaritu těla;
 • odrušuje elektrosmog přemodulováním;
 • posiluje meridiány;
 • harmonizuje okolní prostředí.

Odrušení celých firemních budov a provozů je možné na emailový dotaz. Cena dle náročnosti.

Testy a zkušenosti

Měření meridiánů

Při jednorázovém měření meridiánů na přibližně 30 bodech na prstech rukou a nohou za pomoci lékařského přístroje byly u mne zjištěny následující rozdíly. Bez čipu s mobilním telefonem v náprsní kapse mě tento telefon oslaboval nejméně o 20%.

S čipem na mobilním telefonu bylo toto oslabení vyrovnáno. Toto měření však nemusí být nutně přenositelné na jinou osobu.

Kineziologický test

Necháme-li figuranta, aby držel ruku napřímenou na stranu a tlačíme-li tak silně, jak on ji ještě dokáže udržet, pak získáme základní měřítko jeho síly. Vezmeme-li mobilní telefon (nejlépe smartphone) a držíme jej při stejném testu a stejné intenzitě na srdci figuranta, zjistíme ohromné oslabení.

Pokud uděláme to samé se správně umístěným čipem, pak lze působit na ruku mnohem silněji, aniž by se ruka oslabila.

Staré mobilní telefony je potřeba zkoušet s navázaným spojením, protože v klidu vysílají jen přerušovaně (sporadicky) a v tomto případě test není možný.

Ohlasy uživatelů

Několik švýcarských uživatelů ohlásilo, že od té doby co umístili čip na mobil se jim nestává, že by se jim zahřívala hlava.

Německá uživatelka:

Od té doby co nosí čip na brzlíku jí ustaly nepěkné, agresivní a násilné myšlenky, které se dříve neustále vynořovaly. (Po rozhovoru s mnoha pozornými lidmi přisuzujeme tyto myšlenky a vlivy na HAARP, za který vděčíme našim pěkným okupantům).

Různé testy za pomoci citlivých osob s kyvadly a proutky zjistily veskrze zlepšené odrušovací hodnoty než u různých jiných produktů. Někteří mi poté darovali jejich dosavadní čip.

Odezva z 18.9.2016, čip na brzlíku:

„… ale ten čip je úžasný. Mám jej již 4 dny přilepený na hrudi a nevěřili byste jak je má hlava uvolněná a jak klidně nyní reaguji na určité situace během dne. Opravdu jsou to všechno emoce a myšlenky, které v nás spouští HAARP?“

Univerzální čip na domovním zemnění

Všechna elektrická zařízení v domě používají uzemnění jako druhý pól. Pokud umístíme čip na tento pól (uzemňovací bod domu), pak vše co je k tomuto uzemnění připojeno, je přemodulováno do přirozené vibrace.

Při stejné teplotě v domě ihned pocítíme jakoby jinou teplotu, částečně se také vyskytne třeba husí kůže u obyvatel domu v okamžiku umístění čipu. Velké kovové díly a neuzemněné kovové schodiště by se také měly očipovat.

Odrušení vysílačů mobilních sítí

Po několika pokusech, také na velkých vysílačích dochází – po umístění čipu na uzemnění – k jasně citelné změně pole. Nejlépe je potřeba čip umístit tak, aby nešel vidět 😉

Univerzální čip

Zklamán mnoha na trhu dostupnými produkty proti elektrosmogu, vyvinul jsem (Urs Wirths) univerzální čip na základě staré a spolehlivé techniky.

Energetické obrázky
vlevo bez ničeho, uprostřed s mobilem bez čipu, vpravo s mobilem s čipem

univerzalni cip - energeticke obrazky

Zdroj: www.energieprodukte.org/universal-chip.html

Obchodní zastoupení pro Čechy a Moravu: Milan Ursík z Třince

Další související odkazy

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.